Man, I'm glad I'm back!

16. června 2012 v 21:45 | Teki |  Blog

Tak jsem zase zpátky. Posledních pět dní mám zahalenejch v nějaký divný černý mlze, ve který se rýsujou jen matný obrysy velkýho stresu, spousty učení, únavy, neschopnosti ráno otevřít oči a pak ta psychedelická povídka od Poea (jaká jiná by taky od něj měla bejt, že jo...). Hlavní postava tam v ich-formě popisuje, jak vydloubla svýmu kocourovi oko. Ráno na to jsem se s nateklym a bolavym okem probudila já. Ne že bych v tom hledala nějaký souvislosti... brr...

No abych to shrnula - byl to snad ten nejdelší a nejtemnější a nejdestruktivnější tejden mýho života. Proto jsem hned v pátek po škole začala pracovat na celkové rekonvalescenci. Zajela jsem do Luxoru a koupila si velmi nenáročnou četbu (komiks se Scottem Pilgrimem, mimochodem v češtině nic moc, doporučuju stáhnout originál... no hlavně doporučuju film, je skvělej!). V duševní (nikoli zdravotní... ne, zdravotní vážně ne...) regeneraci jsem pokračovala i v páteční večer, noc a brzské ráno. Zpráva pro mé spolužáky, kdyby sem náhodou některý z nich zabloudil: bylo to skvělý, opakovat!

Na ono fyzické zotavování přišla řada až dnes. Po úžasně prolenošenym a prospanym dni (deficit z uplynulýho týdne byl fakt velkej) jsem se vrhla na překladatelský resty, moc mi to ale dneska nemyslelo, takže to jediný, na co jsem se zmohla, jsou ty poslední dva odstavečky o McGonagallový. Ty jsou tady.

Ode dneška budou články vycházet zase jako dřív, v úterý, čtvrtek a sobotu. Za tu dlouhou odmlku se omlouvám, odteď se budu činit (už jenom díky tý depresivně klesající křivce návštěvnosti blogu, jakou jsem poslední týden vídala).

Žádný vtipný rozloučení mě nenapadá.

Vaše Teki

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama